Meer resultaten..

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Laden Activiteiten

« Alle Activiteiten

Evenementenreeks Evenementenreeks: Maatjescafé

Maatjescafé

18 augustus | 11:00 tot 13:00

€5,00

Wil jij ook niet langer alleen op de bank zitten terwijl je liever op pad gaat? Wil je iemand die je kunt appen of bellen om samen te wandelen, gezellig koffie te drinken of eens naar de bioscoop of het museum te gaan? Kom dan naar het Maatjescafé. Hier kom je wél gemakkelijk in contact met mensen uit de buurt. 

Een deelnemer van het Maatjescafé: “Het is zo leuk dat ik nu even een appje kan sturen, er is altijd wel iemand die zin heeft om een kop koffie te gaan drinken. Met een groepje zijn we ook een groepsapp gestart. Een groep leuke mensen met dezelfde interesses. Er zijn geen verplichtingen, en we spreken af als we er zin in hebben. Dat vind ik heel fijn.”  

Kosten: 5 euro, incl. lunch en 2x koffie/thee.
Aanmelden doe je via info@welzijnskwartier.nl, vermeld eventuele allergieën of dieetwensen bij je aanmelding.

 

Gegevens

Datum:
18 augustus
Tijd:
11:00 tot 13:00
Serie:
Kosten:
€5,00
Evenement Categorieën:
,

Locatie

B-factory
Kanaalstraat 28
Lisse,
+ Google Maps

MELD JE AAN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF

Jouw route uitstippelen met Welzijnskompas? Maandelijks op de hoogte van interessante nieuwsitems en superleuke activiteiten.

MELD JE AAN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF

Jouw route uitstippelen met Welzijnskompas? Maandelijks op de hoogte...